Gabinet

O GABINECIE KOSMETYCZNYM ALGA

Misją naszego salonu Alga - Gabinet Kosmetyczny jest pielęgnowanie urody naszych klientów na najwyższym poziomie.
Dlatego stale rozwijamy swoje umiejętności i zdobywamy kolejne certyfikaty!

Dwa zdania o mnie…
Jestem kosmetologiem z pasją i wieloletnim doświadczeniem, popartym dyplomami: medycznym i kosmetologa oraz wieloma certyfikatami. Połączyłam obydwa zawody i wykonuję zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej.
Odbyłam szkolenia w Akademii MEEA zdobywając certyfikaty umożliwiające mi wykonywanie mezoterapii igłowej z kwasem hialuronowym usieciowanym i nieusieciowanym.

Praktykowałam pod okiem światowej klasy profesjonalistów w Marie Engman Aesthetic Academy!

 

W gabinecie prowadzimy szeroką ofertę z PODOLOGII
Zajmujemy się leczniczą pielęgnacją stóp. Od 2003 roku uczestniczę w Powszechnym Programie Profilaktycznym "Zdrowe Nogi" .Więcej informacji o programie i tematach związanych ze stopami znajdziesz w zakładce "zdrowe nogi".

Posiadam, uprawnienia do zakładania klamer drutowych VHO-Osthold-Perfect,przy problematycznych wrastających paznokciach oraz pobierania materiału do badania PediMyk w kierunku grzybicy paznokci.

Ukończyłam liczne kursy i szkolenia poparte certyfikatami. Poniżej niektóre z nich:

Alga - Gabinet Zdrowe Nogi uprawnienia do zakładania klamer drutowych VHO-Osthold-Perfect Pobieranie materiału do badań PediMyk

 

Naszą kadrę tworzą profesjonalistki, które dbają o każdy detal wykonywanych usług. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz perfekcja wykonywania usług jest znakiem firmowym salonu.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zawsze możesz do nas zadzwonić, napisać lub po prostu nas odwiedzić. Z chęcią porozmawiamy z Tobą przy kawie o Twoich potrzebach.

Zapraszam serdecznie
Grażyna Smolna
Właścicielka

Kupony podarunkowe

KUPONY PODARUNKOWE Proponujemy Państwu KUPONY PODARUNKOWE o dowolnej wartości jako możliwość sprawienia niespodzianki bliskiej osobie. Aby nabyć Kupon Podarunkowy prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 607 264 556

Preparaty kosmetyczne, na których pracuję

Gabinet Kosmetyczny ALGA oferuje Państwu całą gamę zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych, profesjonalnych preparatów kosmetycznych: do pielęgnacji twarzy - firm: DERMIKA, VIVIEN, DE NOILIS, NANTES, CHANTARELLE do makijażu - firmy MALU WITZ, KRYOLAN do manicure i stylizacji paznokci – akryl, żel, akrylo-żel, najnowsze metody French Wrap Manicure - firmy DAISHINGDIWA do pedicure - firmy GEWHOL. Są to preparaty (paraleki), które charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością w zabiegach leczniczych na stopy.

Dbamy o czystość i higienę

Gabinet spełnia wszystkie wymogi sanitarne i UE. Posiadam własny autoklaw do sterylizacji narzędzi. Przy wykonywaniu zabiegów używam ręczników papierowych, worków jednorazowych do miski przy pedicure, japonek jednorazowych i rękawiczek jednorazowego użytku. W moim gabinecie pedicure wykonywany jest przy pomocy specjalistycznego sprzętu firmy Gerlach, nowoczesnej frezarki z kapkami ściernymi jednorazowego użytku. Dzięki temu urządzeniu zabieg wykonywany jest szybko, bezboleśnie i co najważniejsze, bez obawy skaleczenia. Sprzęt używany w gabinecie zaopatrzony jest w sterylne, wymienne, szybkoobrotowe końcówki. Specjalny system pochłaniania daje gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Cążki do skórek i narzędzia są poddawane procesowi sterylizacji – są rozpakowywane przy kliencie. Zabiegi pedicure i manicure wykonywane są zawsze z zachowaniem szczególnej higieny i bezpieczeństwa, w trosce o zdrowie klientów.

WSZYSTKO
BYŚ BYŁA PIĘKNA

Marki z którymi współpracujemy

Preparaty marki GEHWOL

NANTES w Gabinecie Kosmetycznym Alga

Preparaty GEHWOL są produkowane przez niemiecką firmę Eduard Gerlach GmbH. To szeroka gama kosmetyków uwzględniająca wiele przypadłości nękających nasze stopy. Preparaty GEHWOL są bardzo wysokiej jakości, oparte na naturalnych surowcach. Nie powodują żadnych uczuleń, bardzo dobrze się rozsmarowują i wchłaniają.

Preparaty marki CHANTARELLE

CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics - kosmetyki profesjonalne i lasery kosmetyczne

CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to marka profesjonalnych dermokosmetyków, kosmeceutyków oraz innowacyjnego i nieinwazyjnego sprzętu laserowego dla gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów dermoestetycznych i kosmetycznych oraz dla obiektów Med SPA i SPA Wellness. W ofercie marki znajduje się około 100 produktów do pielęgnacji domowej do różnych problemów skóry twarzy i ciała. Wśród nich linie dermokosmetyków odmładzających, przeciwzmarszczkowych, ujędrniających, regenerujących i intensywnie nawilżających, wzmacniających barierę lipidową skóry wrażliwej, regulujących wydzielanie sebum skóry tłustej i mieszanej, redukujących objawy podrażnień skóry naczyniowej i atopowej, niwelujących objawy trądziku pospolitego i różowatego oraz zmniejszających przebarwienia i blizny.